O nas

Największe ryzyko podejmujesz nie ryzykując wcale

Dowiedz się więcej o nas

Rok 2022 to dla nas czas wyzwań. Czas w którym urzeczywistniamy teorię i przekuwamy ją w praktykę zdobywając cenne doświadczenie. Rozmawiamy, analizujemy, staramy się ulepszać utarte schematy. Zmęczenie zmieniamy w niedotyczący nas mit. Ścieramy się, sprzeczamy, po to aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Efekt WOW dla otaczającego nas rynku.

Praca

Naszą pracę opieramy na potrzebach klientów. Dobro wspólnoty oraz jej mieszkańców jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań żeby zrealizować ten cel.

Relacje

Dobre relacje z mieszkańcami wspólnot są podstawą naszej pracy. Wierzymy, że dobra komunikacja i zaufanie są filarem długoletniej współpracy.

Narzędzia

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania klientów korzystamy z nowoczesnych form komunikacji oraz wprowadzamy innowacyjne narzędzia i rozwiązania.

3

Miejscowości

18

Wspólnoty

18

Budynki

371

Lokale

Kilka słów o nas

Otwarci, zaangażowani, pełni energii – tacy jesteśmy, takie jest AIZO. Nie stajemy w miejscu. Wciąż pogłębiamy wiedzę, zdobywamy doświadczenie, aby być profesjonalistami w swojej branży.

Wsłuchujemy się w potrzeby wspólnot. Szukamy najlepszych ofert i rozwiązań. Porównujemy, sprawdzamy i doradzamy. Zadowolenie mieszkańców to nasz cel i kolejny sukces.

Nasze nieruchomości

Nasza historia

2022 WSPÓLNOTA

Pierwsza wspólnota

2022 AIZO

Początek działalności marki AIZO

2021 LICENCJA

Zdobycie uprawnień zarządcy