Panel Mieszkańca - portal dla właścicieli lokali

28 maja 2024 Dawid

Dla wszystkich naszych klientów, oddajemy do dyspozycji Panel Mieszkańca, nowoczesny portal dedykowany właścicielom lokali, umożliwiający dostęp do rozliczeń, dokumentów, zawiadomień oraz uchwał.

To nie tylko sprawna i przyspieszona komunikacja, ale przede wszystkim wgląd w informacje o saldzie i rozliczeniach, a wraz z nimi cała historia finansowa dostępna od ręki i w jednym miejscu. Oprócz kwestii finansowych, już na pierwszym widoku, właściciele znajdą też najważniejsze informacje takie jak dane kontaktowe, dane do przelewów czy skład zarządu wspólnoty.

Finanse pod pełną kontrolą

Cała historia finansowa dostępna od ręki, w jednym miejscu. Bardzo łatwy i szybki dostęp do aktualnego salda i opłat, które miały miejsce w przeszłości. Co więcej – bieżące opłaty są prezentowane w rozbiciu na poszczególne składowe, dzięki czemu właściciele lokalu otrzymują w pełni przejrzyste dane.

Prostota obsługi i konfiguracji

Panel Mieszkańca to funkcjonalność i prostota. Założenie konta zajmuje chwilę a interfejs aplikacji jest na tyle prosty, że odnalezienie się we wszystkich funkcjach zajmuje kilka minut.

Wszystkie informacje pod ręką

Dzięki prostemu interfejsowi aplikacji wszystkie informacje, których mogą potrzebować właściciele lokali, znajdują się w zasięgu ręki. Dane do przelewów, niezbędne kontakty do pomocnych osób oraz dane członków zarządu.

Jak uzyskać dostęp do Panelu Mieszkańca?

Szczegółowa instrukcja opisująca procedurę nadania dostępu znajduje się na naszym Blogu.